екологічна енергія для вашого дому

Новітні системи енергозбереження, автоматизації та розподілення електроенергії за доступними цінами

Контроллери заряду

 КОНТРОЛЕР ЗАРЯДУ CONEXT XW-MPPT60-150 (865-1030-1)

Номінальна напруга системи  12/24/36/48/60 В. Макс. напруга на вході 150 В. Макс. струм заряду АКБ  60 А. Макс. власне споживання  2,5 Вт. Напруження стадій заряду настроюється. Тип заряду АКБ, абсорбція, що підтримує, вирівнюючий, HiVolt відключення. Робоча температура -20 ... + 45 ° С.  Розмір терміналів макс перетин проводів  35 мм. Клас захисту IP20. Вага  4,8 кг. Розміри  368x146x138 мм. 

Особливості пристрою: МРРТ технологія заряду. Програмуючі AUX контакти. 4 режиму заряду: обсяг, absorbsion, поплавок, вирівнювання. Висока надійність. Лічильник входять А * ч / Вт * ч. Історія за 128 днів. Розширені настройки струму і напруги заряду. Індикація - ЖК-дисплей.

 
 

CONEXT КОНТРОЛЕР ЗАРЯДУ XW-MPPT80-600 (865-1032)

 Вхідна напруга 600 В. MPPT для максимально ефективного збору сонячної енергії. Струм заряду 80 А.  Можливий збір енергія від масиву сонячних панелей всього по 2-му проводу. Напруга акумуляторів 24 або 48 В. Робота на повну потужність навіть при розігріві до 45 ° С. Налаштування на роботу із заземленням на плюс, із заземленням на мінус, і з незаземлённимі сонячними панелями. Захист цілісності заземлюючого проводу. Програмований додатковий релейний контакт. Захист від перенапруги вхідного кола, від короткого замикання. Захист від перегріву, і програмне зменшення потужності при досягненні граничної температури роботи - 45 ° С.  Датчик температури в комплекті, що забезпечує автоматичну компенсацію напруги заряду від температури. Можливість інтеграції з мережі з пристроями: інвертори (Conext Інвертор / зарядний пристрій), контрольні панелі (SCP система панель управління), пристрої пуску генераторів (AGS автоматичного пуск генератора) і інші контролери заряду.  Можливість незалежного монтажу, тільки з системної контрольної панель. Система панель управління SCP (не в комплекті). Можливість використання як з інверторами Conext XW так і з комбінованими инверторами, зарядними пристроями серії XW Conext.

 
 
Контакти