екологічна енергія для вашого дому

Новітні системи енергозбереження за доступними цінами

Зелений тариф

Енергія природи заощаджує та примножує

Що таке зелений тариф? 

 Зелений тариф - спеціальний тариф, за яким держава, в особі державного підприємства «Енергоринок», купує у підприємств і фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії - сонця, вітру, біомаси, а також води (малих ГЕС) . Зелений тариф на сонячну енергію від домогосподарств дозволяє найкращим чином використовувати сонячні фотоелектричні установки для енергопостачання приватних будинків, зробити їх рентабельними і економічно привабливими. Домогосподарства з зеленим тариф отримує виплати за все надлишки сонячної енергії, проданий у зовнішній мережі.

Чому це вигідно?

Економія електрики - стала завданням №1 для споживачів електроенергії.  Економія витрат на електроенергію змушує людей шукати різні нетрадиційні способи її виробництва і перерозподілу. Найпростішим з цих способів є сонячні батареї, з якими економія електроенергії стає реальністю. Але річне споживання електроенергії в будинку розподілено по весняно-літнього та зимового сезонів таким чином, що основна частина електроенергії витрачається в зимовий сезон. А генерація енергія сонячні установки, навпаки, в п'ять і більше разів вище в весняно-літній період, ніж взимку. аким чином, влітку виникає надлишок згенерованого сонячної установки енергія,

Таким чином, влітку виникає надлишок згенерованого сонячної установки енергія, яку складно повністю використовувати в домогосподарстві. У простому випадку сонячний інвертора відключає сонячні панелі, в несприятливому - надлишку сонячної енергії перетікає у зовнішній мережі, враховуючи електролічильник, як спожите домогосподарство, тобто, за відданим в мережі енергії доведеться ще й заплатити, що не їсти хороший спосіб економії електроенергія. Само собою, монтувати сонячні установки, енергія від яких в період максимальної генерації використовується лише частково, плюс платити за електроенергію, подаровану місцевим обленерго, не зовсім розумно.

 

 Закон про зелений тариф в Україні

В Україні тарифи на електроенергію, вироблену з використанням різних поновлюваних джерел енергії, прийняті на законодавчому рівні і описані в Законі про зелений тариф.Мета введення зеленого тарифу в Україні - стимулювання розвитку нових видів енергетичних ресурсів, залучення інвестицій в технології використання поновлюваних джерел енергії. Основні переваги домогосподарства, який встановив сонячні батареї і де підключений зелений тариф - економія електроенергії від мережі, реальна окупність енергозберігаючого обладнання, і, як головне, - отримання прибутку за сонячну енергію.

Оформлення зеленого тарифу

Отримання зеленого тарифу на сонячну енергію від домогосподарств дозволяє найкращим чином використовувати сонячні установки для економії електроенергії, зробити їх рентабельними і економічно привабливими. Домогосподарства, де підключений зелений тариф отримує виплати за все надлишки сонячної енергії, проданий у зовнішній мережі. Оформлення зеленого тарифу дає можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно і загальний баланс

 

споживання генерації економії стає оптимізованим. Стає байдуже, що будинок споживає більше енергії вранці і вечір, а сонячна установка виробляє більше днем, так як враховується різниця проданого в електромережі і спожитий з неї енергії за підсумком місяця. Само собою, що чим більше сонячної енергії відправлено в мережу, і менше споживає домогосподарство, тим більшою буде виплата за зеленим тарифом і швидше окупляться витрати на обладнання. Не дивлячись на те, що більшість домовласників скептично ставляться до можливості отримання виплат за сонячну енергію, оформлення зеленого тарифу не є архіскладною і нерозв'язним завданням. При наявності відповідного пакету документів зелений тариф оформляється за встановленою процедурою. У неї входить подача пакету документів на систему, заміна електролічильника на двонаправлений, переоформлення договору на користування електроенергією, і як завершення, оформлення договору на купівлю-продаж сонячної енергії з оператором електроенергії. Процес оформлення зеленого тарифу не займає надто багато часу, він може вестися паралельно з закупівлею і монтажем сонячної електростанції або навіть стартувати перед монтажними роботами. Наприклад, із заміною лічильника на двунаправленном, отримання документів від місцевих інстанцій. Компанія SIMPLEENERGY здійснює підтримку і супровід на всіх етапах оформлення зеленого тарифу як для приватних домогосподарств, так і для коммерчекой об'єктів. Всі наші клієнти вже отримують виплати за сонячну енергію.

Контакти